Dette er tekstversionen af Hvem er vi ?
Klik her for at komme til den grafiske version af Hvem er vi ?

Forside - Læs op - Sitemap


Hvem er vi ?


Personalet i HR

 

HR-chef

Helle Have Mattesen 

 Helle.have.mattesen@rsyd.dk

 


 

HR-konsulent / Jurist

Laura Østergaard Pedersen

 laura.ostergaard.pedersen@rsyd.dk

 

 

Personalejura

Personalesager

 

HR-konsulent

Rikke H. Nielsen

           Rikke.holch.nielsen@rsyd.dk

 

 

Overenskomst

lønforhold og forhandlinger

 

HR-konsulent

Helle Egeberg Dinesen

Egeberg@rsyd.dk

 

Sygeplejestuderende, kontorelver, lægesekretærelever

HR-konsulent

Janne H. Mortensen

jhm@rsyd.dk

 

Lægelige videreuddannesle

Udviklingskonsulent

Elna V ibeke Falck Lorensen  

   eeelna.lorensen@rsyd.dk              

 

Kompetenceudvikling  

Uddannelse 

 

 

 

 

HR-konsulent

Lone Nicolaisen

lone.nicolaisen2@rsyd.dk

Social- og sundhedsassistentelever, erhvervspraktik

Sproglærer

Anette Nissen

          AN@rsyd.dk

Sproglærer, rekrutteringskonsulent

   

  


HR Løn

Lønansvarlig

Brian Uhre Nielsen

 brian.uhre.nielsen@rsyd.dk

 

   

Lønkonsulent

Pia Ravn Østergaard Iversen

pia.ravn.ostergaard.iversen@rsyd.dk

 

 

Lønkonsulent

Nanna Skov Frisk

nanna.skov.frisk@rsyd.dk

 

 

Lønkonsulent

Margit Christensen

 margit.petersen@rsyd.dk

 
   

Lønkonsulent

Britt Walz

 britt.walz@rsyd.dk

 

 

Lønkonsulent

Malene Sørensen

 malene.sorensen2@rsyd.dk

   

Lønkonsulent

Jim Christensen

jim.christensen@rsyd.dk

 

 

   

Lønkonsulent

Susanne Bargmeyer 

susanne.n.bargmeyer@rsyd.dk

 

Lønkonsulent

Tenna Mathiesen

tenna.mathisen@rsyd.dk

 

Lønkonsulent

Janne Sølvsten

janne.solvsten@rsyd.dk

 

 

   

      

 

 
   
   
   

 

 

 





Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk